چهلمین سالگرد تاسیس شرکت رزیتان

چهلمین سالگرد تاسیس شرکت رزیتان

چهلمین سالگرد تاسیس شرکت رزیتان 1620 1080 Shamim Bakhit

جشن چهل سالگی شرکت رزیتان

Resitan

از راست به چپ: آقای مهدی حاجی بابا (مدیر عامل)، و اعضای هیئت مدیره آقایان حسین حاجی بابا، قاسم حاجی بابا، امیر حاجی بابا و علی حاجی بابا

چهلمین سالروز تأسیس شرکت رزیتان، مصادف با ۱۹ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰، ما را برآن داشت تا مراسمی را با حضور همکاران گرامی خود در دفتر مرکزی، کارخانه و واحد تحقیق و توسعه رزیتان برگزار کنیم.

۴۰ سال پیش، شرکت رزیتان با هدف ارتقاء صنعت ریخته گری و به دنبال تکمیل سیکل مواد اولیه آن، در سال ۱۳۶۰ به همت جمعی از کارآفرینان و موسسان کارخانه های شوفاژکار، پارس متال و فروسیلیس همچون آقایان علی اکبر حاجی بابا، علی اصغر حاجی بابا، قاسم حاجی بابا، عزیزالله علاء الدینی و علیرضا پورحیدری تاسیس گردید.

طی چند سال اخیر، با مدیریت مهندس مهدی حاجی بابا – نسل سوم آقای علی اصغر حاجی بابا – شرکت رزیتان همواره به سوی موفقیت های بزرگتر گام بر می دارد.

Resitan

یقیناً این موفقیت ها بدون همراهی و همکاری پرسنل متخصص رزیتان که برای اهدافی بلند در این شرکت گرد هم آمده و کمک به افتخار آفرینی بیشتر شرکت می کنند، میسر نبوده است. به همین مناسبت، از تمامی همکاران شرکت رزیتان صمیمانه سپاسگزاریم و قدردان حضور آنها می باشیم.

Resitan
Resitan
Resitan
Resitan

هم چنین، برخود می بالیم که در این سالها مفتخر به ارائه خدمات به مشتریان گرامی رزیتان هستیم. بدین منظور، از اینکه با اطمینان خاطر و اعتماد وافر در مسیر رشد و شکوفایی رزیتان همکاری دارید، سپاسگزاریم و امیدوار هستیم بتوانیم پاسخگوی حسن انتخاب شما باشیم.

مقالات مرتبط

تاریخچه رزیتان 

[table id=25 /]

https://www.resitan.net/wp-content/themes/movedo-child