درباره ما

تاریخچه بنیانگذار

بنیانگذار

آقای علی‌اصغر حاجی‌بابا به ‌عنوان یکی از بازرگانان مهم آهن، در سال ۱۳۴۲ شرکت پارس متال را به این امید که وطن به‌سوی صنعتی شدن گام بردارد، تأسیس نمودند و سپس در سال ۱۳۴۸ به تأسیس شرکت شوفاژکار تولیدکننده دیگ‌های چدنی حرارت مرکزی همت گماشتند. ایشان با توجه به سابقه کارآفرینی و علاقه به تأسیس صنایع و همچنین مهارت بسیاری که در این رشته به‌دست آورده بودند، در اسفندماه سال ۱۳۵۷، اندکی پس از پیروزی انقلاب، به سِمت عضویت در هیئت‌مدیره کمپانی ایران ناسیونال منصوب گردیدند. ایشان از بیانگذاران صنعت ریخته گری و فروآلیاژ در ایران بوده و به عنوان چهره ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران منصوب گردیده اند.

آقای حاجی‌بابا با هدف پیشرفت اقتصاد وطن و ارتقا سطح صنعت، در سال ۱۳۶۱ شرکت‌های فروسیلیس ایران، قالب و ماشین‌سازی ایران مدل، و رزیتان، تولیدکننده انواع رزین های صنعتی را تأسیس کردند و در سال ۱۳۸۴ نیز فاز طرح توسعه را در شرکت رزیتان با هدف توسعه و تولید محصولات جدید و مورد نیاز صنایع مختلف کشور راه اندازی نمودند. زندگی نامه ایشان تحت عنوان مستند پنبه تا آتش به کارگردانی بهرام عظیم پور و تهیه کنندگی مجتبی میر تهماسب تولید و از لینک ذیل قابل دسترس است:

https://www.aparat.com/v/Hz36V

معرفی شرکت

رزیتان

شرکت رزيتان درسـال ۱۳۶۰ بـه همت چند تن از خدمت گزاران به صنعت کشور که پايه گذار کارخانجاتی از قبيل پارس متال، شوفاژکار و فروسيليس ايران بوده اند تاسيس گرديده و مفتخر است که با توليد بيش از ۱۳۰ نوع انواع مختلف رزينهای صنعتی از جمله رزین های فنولیک، آلکید، اپوکسی و پلی استر غیر اشباع، در خدمت صنایع و کارخانجات مختلف من جمله صنایع ریخته گری و قالب سازی، رنگ و پوشش های صنعتی، کامپوزیت، سنگ مصنوعی، چوب و … باشد.
شرکت رزیتان با دارا بودن واحد R&D مجهز به آخرین دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا و نیز با به کارگیری از متخصصین و کارشناسان خبره، گامی بزرگ در جهت رفع نیاز کارخانجات و صنایع مختلف طبق آخرین فرمولاسیون و استانداردهای روز دنیا بر داشته است.
اهتمام به کیفیت، افزایش رضایت مندی مشتریان و رعایت حقوق مصرف کنندگان و استانداردهای ملی در امر تولید محصولات از دیدگاه های اصلی شرکت رزیتان است.

شرکت رزیتان با تولید رزین های با کیفیت بالا و تداوم و استمرار در زمینه حفظ کیفیت برتر تولیدات خود، جز اولین واحدهای تولید کننده رزین در ایران می باشد که موفق به اخذ گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 گردیده است.
سه دهه اعتماد به نیروی متخصص داخلی موجب گردیده است که شرکت رزیتان در تولید رزین های مورد نیاز صنعت، علاوه بر تامین نیاز صنعت داخلی، بازارهای جهانی از جمله حوزه خلیج فارس، کشورهای آسیای میانه و کشورهای آفریقائی را نیز هدف قرار داده و برای چند سال به عنوان واحد نمونه صادرات رزين در ايران معرفی شود.
ثبات کیفیت، وجود تنوع بالای محصولات، ارائه خدمات پس از فروش از طریق پشتیبانی مناسب و مستمر از مشتریان، نوآوری، توسعه و تولید محصولات جدید از ویژگی های بارز رزیتان نسبت به سایر واحدهای تولید کننده رزین است.

Resitan Factory

بیانیه ماموریت

شرکت رزیتان به عنوان یکی از بزرگترین کارخانجات تولید رزین در ایران، در طول سالیان متمادی فعالیت خود و با آموزش و تربیت متخصصین و مهندسین از مراکز دانشگاهی معتبر، همواره سعی بر رشد و اعتلای صنعت رزین سازی، توسعه و تقویت صادرات و بهبود وضعیت اقتصاد ایران داشته است. این شرکت ﻣﺄموریت خود را در راستای تولید با کیفیت محصولات بر اساس استانداردهای جهانی و تکنولوژی روز دنیا بر اساس برآورده سازی نیاز صنعت کشور و بهبود مستمر مدیریت کیفیت محصولات خود قرار داده است.

همکاران

افتخارات

انجمن های عضو

[table id=25 /]

https://www.resitan.net/wp-content/themes/movedo-child